Uśmiech szyty na miarę

Digital Smile Design to nowoczesna koncepcja cyfrowego projektowania uśmiechu, który w całości jest stworzony pod indywidualne potrzeby. Nowy uśmiech podkreśli osobowość, będzie zgodny z fizycznymi i psychicznymi cechami oraz mimiką twarzy. Już podczas pierwszej wizyty zobaczysz rzeczywistą wizualizację swojego nowego uśmiechu i przekonasz się na co stać stomatologię XXI wieku.

Zadzwoń i umów się na wizytę

DSD czyli cyfrowe projektowanie uśmiechu

Cyfrowe projektowanie uśmiechu jest całkowicie nowatorską metodą, która pozwala uzyskać wymarzony uśmiech w krótkim czasie. Digital Smile Design to technologia, dzięki której pacjent otrzyma indywidualnie opracowany projekt nowego uśmiechu. Wykorzystujemy DSD ponieważ jest to najnowocześniejsza metoda na idealny uśmiech. Korzystając z profesjonalnego sprzętu i doświadczenia naszych lekarzy, oferujemy możliwość zaprojektowania nowego uśmiechu, który będzie idealnie zintegrowany z Twoją osobowością. Możliwość zobaczenia nowego uśmiechu jeszcze przed rozpoczęciem procesu leczenia sprawi, że z ogromną przyjemnością przystąpisz do tego zabiegu. 

Na czym polega DSD?

Digital Smile Design to cyfrowe projektowanie uśmiechu z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Wykonuje się je na podstawie zdjęć twarzy i jamy ustnej. Następnie następuje analiza uzyskanych zdjęć, która pozwala pozwala na wyznaczenie linii referencyjnych znajdujących się w obrębie twarzy. W międzyczasie przeprowadzana jest rozmowa z pacjentem, która pozwala na poznanie jego osobowości oraz cech fizjonomicznych. Wszystkie uzyskane informacje, zostają przenoszone na zdjęcia wewnątrzustne w celu zaprojektowania jak najlepszego uśmiechu. Konsekwencją prowadzenia tak wnikliwej analizy jest stworzenie spersonalizowanego planu leczenia.

Jakie są zalety DSD – cyfrowego projektowania uśmiechu?

  • otrzymasz uśmiech doskonale pasujący do Twojej twarzy i jej mimiki

  • będziesz brać czynny udział w projektowaniu

  • efekt końcowy zobaczysz przed rozpoczęciem leczenia

  • przedstawimy dokładny i spersonalizowany plan leczenia

  • efekt końcowy będzie idealnie odzwierciedlać projekt cyfrowy

Jak może wyglądać nowy uśmiech?

Jak osiągnę wymarzony efekt?

Już podczas pierwszej wizyty i konsultacji sprawdzisz jak będzie wyglądać Twój nowy uśmiech! Konsultacja ta trwa około 60 minut i w tym czasie zostaje przeprowadzona wnikliwa analiza diagnostyki estetycznej. Dotyczy ona badania twarzy pacjenta (makro-estetyka), zewnętrznego rejonu ust (mini-estetyka) oraz zębów i jamy ustnej (mikro-estetyka), w wyniku którego można ustalić zależności między ustami, zębami i uśmiechem, a rysami twarzy i mimiką. Kolejnym etapem podczas wizyty jest wykonanie skanu zębów, który jest niezbędny do cyfrowej oceny oraz do zaplanowania odpowiedniego procesu leczenia. Następnie wykonywane są fotografie ust i twarzy oraz nagrywany jest krótki materiał video, który skutecznie ukaże mimikę pacjenta. W niektórych przypadkach, stosuję się także praktykę badań dodatkowych, np. RTG czy tomografia komputerowa. Na podstawie tych wszystkich informacji, przechodzimy do tworzenia cyfrowego projektu – wizualizacji, która na koniec wizyty zostanie w pełni zaprezentowana i omówiona. Ostatnim elementem takiego spotkania, jest ustalenie całego procesu przeprowadzenia DSD wraz z przedstawieniem kosztorysu i warunków współpracy. 

Korzystając z możliwości Digital Smile Design spełnimy marzenia każdego o pięknym uśmiechu!

Materna DENTAL

nowoczesna klinika stomatologiczna
Sprawdź nasze wszystkie specjalizacje