digital-smile-design

Uśmiech szyty na miarę

Digital Smile Design to nowoczesna koncepcja cyfrowego projektowania uśmiechu, który w całości jest stworzony pod indywidualne potrzeby pacjenta. Jest to unikalne narzędzie do planowania leczenia stomatologicznego, które wzmacnia wizję diagnostyczną lekarza dentysty, zwiększa przewidywalność i poprawia komunikację między lekarzem i ich pacjentami. Plan leczenia opiera się w całości na dokładnej analizie proporcji uzębienia i twarzy. Już podczas pierwszej wizyty zobaczysz rzeczywistą wizualizację swojego nowego uśmiechu. Podkreśli on Twoją osobowość, będzie zgodny z Twoimi fizycznymi i psychicznymi cechami oraz mimiką. DSD szturmem podbiło świat stomatologii, oferując lepsze wyniki, wysoki poziom satysfakcji i bardziej przewidywalne rezultaty dla każdego pacjenta.

DSD czyli cyfrowe projektowanie uśmiechu

Cyfrowe projektowanie uśmiechu jest całkowicie nowatorską metodą, która pozwala uzyskać wymarzony uśmiech w krótkim czasie. Digital Smile Design to technologia, dzięki której Pacjent otrzyma indywidualnie opracowany projekt nowego uśmiechu. Wykorzystujemy DSD ponieważ jest to najnowocześniejsza metoda na idealny uśmiech. Korzystając z profesjonalnego sprzętu i doświadczenia naszych lekarzy, oferujemy możliwość zaprojektowania nowego uśmiechu, który będzie idealnie zintegrowany z Twoją osobowością. Możliwość zobaczenia nowego uśmiechu jeszcze przed rozpoczęciem procesu leczenia sprawi, że z ogromną przyjemnością przystąpisz do tego zabiegu. Jeśli zależy Ci na praktycznie natychmiastowych efektach, powinieneś poważnie przemyśleć cyfrowe projektowanie uśmiechu. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub osobiście odwiedź naszą klinikę Materna Dental przy ulicy Kościerzyńskiej 30 w Poznaniu. Skonsultujemy się i omówimy niezbędne szczegóły.

DSD - cyfrowe projektowanie uśmiechu - klinika stomatologiczna poznań materna dental

Na czym polega DSD?

Digital Smile Design to cyfrowe projektowanie uśmiechu z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Wykonuje się je na podstawie zdjęć twarzy i jamy ustnej. Później następuje analiza uzyskanych zdjęć, która pozwala na wyznaczenie linii referencyjnych znajdujących się w obrębie twarzy. W międzyczasie przeprowadzana jest rozmowa z pacjentem, dzięki której poznajemy jego osobowość oraz cechy fizjonomicznych. Wszystkie uzyskane informacje zostają przenoszone na zdjęcia wewnątrzustne w celu zaprojektowania jak najlepszego uśmiechu. Konsekwencją prowadzenia tak wnikliwej analizy jest stworzenie spersonalizowanego planu leczenia.

Jakie są zalety DSD – cyfrowego projektowania uśmiechu?

  • otrzymasz uśmiech doskonale pasujący do Twojej twarzy i jej mimiki

  • będziesz brać czynny udział w projektowaniu

  • efekt końcowy zobaczysz przed rozpoczęciem leczenia

  • przedstawimy dokładny i spersonalizowany plan leczenia

  • efekt końcowy będzie idealnie odzwierciedlać projekt cyfrowy

Wybierz Digital Smile Design, a z pewnością będziesz zadowolony z efektów!

Jak może wyglądać nowy uśmiech?

Jak osiągnę wymarzony efekt?

Już podczas pierwszej wizyty i konsultacji sprawdzisz jak będzie wyglądać Twój nowy uśmiech! Cyfrowe projektowanie uśmiechu w naszej klinice w Poznaniu to dość szybki proces. Konsultacja trwa około 60 minut i w tym czasie zostaje przeprowadzona wnikliwa analiza diagnostyki estetycznej. Dotyczy ona badania twarzy Pacjenta (makro-estetyka), zewnętrznego rejonu ust (mini-estetyka) oraz zębów i jamy ustnej (mikro-estetyka). Dzięki tym pomiarom można ustalić zależności między ustami, zębami i uśmiechem a rysami twarzy i mimiką. Kolejnym etapem jest wykonanie skanu zębów, który jest niezbędny do cyfrowej oceny oraz do zaplanowania odpowiedniego procesu leczenia. Następnie wykonywane są fotografie ust i twarzy oraz nagrywany jest krótki materiał video, który skutecznie wychwyci mimikę pacjenta. W niektórych przypadkach, stosuję się także praktykę badań dodatkowych, np. RTG czy tomografię komputerowa. Na podstawie tych wszystkich informacji, przechodzimy do tworzenia cyfrowego projektu – wizualizacji, która na koniec wizyty zostanie w pełni zaprezentowana i omówiona. Ostatnim elementem takiego spotkania, jest ustalenie całego procesu przeprowadzenia DSD wraz z przedstawieniem kosztorysu i warunków współpracy. Digital Smile Design w Materna Dental w Poznaniu stoi na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami. Wspólnie omówimy wszelkie niezbędne szczegóły.

etapy DSD - cyfrowe projektowanie uśmiechu - klinika stomatologiczna poznań materna dental

Korzystając z możliwości Digital Smile Design spełnimy marzenia każdego o pięknym uśmiechu!

Materna DENTAL

nowoczesna klinika stomatologiczna