Kilka słów o klinice

na zewnątrz - klinika stomatologiczna poznań materna dental

Materna Dental to specjalistyczna klinika, która powstała z myślą o wszystkich tych, którzy marzą o zdrowych zębach i pięknym uśmiechu. Otwarcie nowego miejsca na stomatologicznej mapie Poznania świętowaliśmy na początku maja 2019. Dbając o naszych przyszłych pacjentów, stworzyliśmy miejsce na najwyższym poziomie. Posiadamy nowoczesny sprzęt, który wykorzystujemy do stosowania najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu klinika Materna Dental, stała się jedną z najlepiej wyposażonych klinik na terenie Poznania i okolic.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów stworzyliśmy miejsce, które składa się z dwóch kondygnacji. Dbając o ich komfort, do dyspozycji oferujemy 4 niezależne gabinety, które pozwalają zdecydowanie usprawnić naszą pracę. Ponadto, cały budek został przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Naszą misją jest satysfakcja i zadowolenie naszych pacjentów, dlatego oprócz skutecznego leczenia klinika Materna Dental oferuje także miejsca parkingowe na posesji, które zdecydowanie ułatwiają wizytę w naszych gabinetach.

Posiadamy zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy z ogromnym zamiłowaniem i pasją zajmują się naszymi pacjentami. To wykwalifikowani specjaliści, którzy oferują przeprowadzanie zabiegów na najwyższym poziomie.

NASZ CEL

Satysfakcja i zdrowie Pacjentów są naszym głównym celem.  W jego osiągnięciu z pewnością pomogą szeroka wiedza i zdobywane latami doświadczenie, jak również gabinet wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt. W naszej klinice panuje przemiła i rodzinna atmosfera. Odwiedź nas i osobiście się o tym przekonaj.

FILOZOFIA

Każdy Pacjent wymaga indywidualnego traktowania, aby móc jak najlepiej zaradzić jego problemom. Gwarantujemy pełne zaangażowanie całego zespołu kliniki oraz fachową opiekę na każdym etapie leczenia. Zrobimy co w naszej mocy, aby efekty naszej pracy i zadowolenie Pacjenta były na jak najwyższym poziomie.

Dokładamy wszelkich starań, aby nieustannie pogłębiać wiedzę z zakresu stomatologii, poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kongresach. Wszystko to sprawia, że nasi pacjenci mają możliwość skorzystania z nowoczesnych zabiegów i skutecznych metod leczenia.

Wizyta u stomatologa nadal może budzić strach i obawę, w związku z czym postanowiliśmy zadbać o profesjonalną i troskliwą opiekę. Oferujemy możliwość skorzystania z sedacji wziewnej – dla osób mniej odpornych na ból lub znieczulenia komputerowego, które przeznaczone jest dla osób zdecydowanie bardziej odważnych. Zespół naszych asystentek stomatologicznych dba o to, aby nasi pacjenci czuli się odprężeni podczas każdej wizyty w klinice. Więcej na temat znieczuleń i wykorzystywanych technologii prezentujemy tutaj.

Posiadamy szeroki wybór usług stomatologicznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc każdemu, kto potrzebuje pomocy stomatologicznej. Stosując innowacyjne metody leczenia sprawiamy, aby każda wizyta w naszych gabinetach, była po prostu miłym doświadczeniem. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie zachęcić do systematycznego leczenia kłopotliwych problemów jamy ustnej.

Sprawdź pozostałe informacje na nasz temat:

Płatności kartą
Szybkie terminy
Parking na posesji
Klimatyzacja
Dla niepełnosprawnych
Blisko do przystanku