Ogromnie liczy się dla nas Twoja satysfakcja po opuszczeniu kliniki! Dokładamy wszelkich starań by jak najlepiej dbać o Twoje zadowolenie z efektów naszej pracy. Twój piękny, zdrowy uśmiech to jeden z naszych powodów do dumy. Poniżej prezentujemy opinie osób, które nam zaufały, zapraszamy do zapoznania się z nimi a także do podzielania się własną opinią:

Pan Doktor Materna to profesjonalny i godny polecenia dentysta. Ma bardzo uczciwe podejście do pacjenta i nie naciąga na zbędne koszty. Tłumaczy On w sposób jasny i przejrzysty kolejne etapy leczenia. Ceny są również bardzo konkurencyjne, śmiało polecam tę klinikę.

Przemysław

Świetny fachowiec, a zarazem bardzo miły i wesoły człowiek. Każda wizyta u Pana Doktora przebiega sprawnie i bezboleśnie. Cała klinika jest bardzo dobrze wyposażona, co widać na każdym kroku. Posiadają klimatyzację, co ma duże znaczenie zwłaszcza podczas upałów.

Zbigniew

U Pana Doktora leczy się cała moja Rodzina i szczerze polecam, bo to właściwa osoba na właściwym miejscu. Pan Doktor zajmuje się moim ciężko chorym Tatą i z ręką na sercu mogę polecić Go osobom, które panicznie boją się dentysty, jak i tym, które szukają „swojego” lekarza!

Amelka

Zabiegi u tego lekarza są prawie bezbolesne, w gabinecie panuje wspaniała atmosfera, dzięki której nie myśli się o bólu. Pan Tomek ma ogromne poczucie humoru. Gabinet jest wspaniale urządzony, jest pięknie i czysto. Lekarz jest szybki i dokładny. Ceny są przystępne.

Marek

Bardzo dobry dentysta, który leczy bezboleśnie, szybko i niedrogo. Gabinet jest wyposażony w nowoczesny sprzęt, który umożliwia monitorowanie procesu leczenia, w zależności od potrzeb pacjenta. Nie ma problemu umówić się na wizytę w możliwie dogodnym terminie.

Tomasz

Bardzo miła obsługa i pełen profesjonalizm! Bedąc pod opieką Pana Doktora jestem spokojna o swój uśmiech! W gabinecie panuje przyjazna atmosfera co pozwala na zrelaksowanie się przed zabiegiem, który wielu ludzi może stresować. Szczerze polecam wszystkim!

Monika

Twoja opinia ma dla nas ogromne znaczenie!