Higiena zębów – AirFlow Prophylaxis Master

AIRFLOW® Prophylaxis Master to prawdziwy diament wśród urządzeń stomatologicznych. To produkt szwajcarskiej firmy EMS, znanej z doskonałej precyzji i niezawodności. Urządzenie to powstało dzięki tysiącom godzin badawczych i klinicznych w EMS Research Center oraz we współpracy z wiodącymi stomatologami z całego świata. W ostatnim czasie udało nam się nabyć to urządzenie i już teraz można z niego skorzystać w klinice stomatologicznej Materna Dental.

Korzyści dla pacjentów

To rewolucyjne urządzenie oznacza komfort i wygodę. Zabiegi są mniej inwazyjne, bardziej efektywne i skuteczne, gdyż dzięki AIRFLOW® Prophylaxis Master zęby będą zdrowsze i piękniejsze. To nowoczesne rozwiązanie pozwala na kompleksową opiekę stomatologiczną, niezależnie od Waszych potrzeb.

Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Państwa do naszej kliniki stomatologicznej, gdzie AIRFLOW® Prophylaxis Master stanowi jedno z podstawowych urządzeń naszej nowoczesnej opieki stomatologicznej.

Do czego służy AIRFLOW® Prophylaxis Master?

AIRFLOW® Prophylaxis Master to prawdziwy magik w kwestii higieny zębów. Dzięki niemu możemy wydajniej wykonywać usuwanie biofilmu i osadów, profilaktykę chorób przyzębia czy leczenie podtrzymujące.

Jakie zabiegi można tym wykonywać?

Zabiegi, jakie możemy wykonywać przy użyciu AIRFLOW® Prophylaxis Master w naszym gabinecie stomatologicznym to:

Profesjonalne czyszczenie zębów:
Dzięki AIRFLOW® Prophylaxis Master możemy przeprowadzać dokładne i skuteczne czyszczenie zębów, usuwając wszelkie osady, biofilm i kamień nazębny, które to gromadzą się na powierzchniach zębów.

Profilaktyka chorób przyzębia:
Nasze urządzenie doskonale nadaje się do zapobiegania chorobom przyzębia, takich jak zapalenie dziąseł czy paradontoza. Skuteczne usuwanie osadów i biofilmu pomaga w zachowaniu zdrowego przyzębia na dłużej.

Usuwanie plam i przebarwień:
AIRFLOW® Prophylaxis Master doskonale radzi sobie z usuwaniem plam i przebarwień na powierzchniach zębów.

Przygotowanie do zabiegów kosmetycznych:
Jeśli planujecie zabiegi kosmetyczne, takie jak wybielanie zębów, to AIRFLOW® PROPHYLAXIS MASTER może posłużyć jako doskonałe narzędzie przygotowawcze, eliminując wszelkie osady, które mogą wpłynąć na efektywność zabiegu.

Dbanie o implanty i uzupełnienia protetyczne:
To urządzenie jest również idealne do pielęgnacji implantów i uzupełnień protetycznych.

Pielęgnacja wrażliwych zębów:
Jeśli macie wrażliwe zęby, to to urządzenie pozwala na delikatne, a jednocześnie skuteczne czyszczenie, minimalizując podrażnienia.